dost velka konkurencia

29. července 2007 v 20:55 | Kika:) |  US5♥♥
US5 samozřejmě nejsou jen jediný úspěšný boyband současnosti a tak si se spoustou skupin konkurují, s některými více a s některými méně, tady vám nabízíme jen pár úspěšných skupin současné doby, které bychom mohli považovat za konkurenty US5.

Tokio Hotel

Každý se věnují jinému žánru hudby, působí jinak, vypadají jinak, prezentují se jinak, ale přesto všechno si navzájem velmi konkurují!
Tokio Hotel Tokio Hotel bychom v podstatě nemohli brát jako konkurenty US5, obě dvě skupiny se liší už druhem hudby, který zpívají! V případě Tokio Hotel je to rock, zatímco US5 se věnují Popu a RnB music, velmi se liší i způsobem, kterým svou hudbu prodávají na koncertech. (US5 se specializují především na taneční choreografie)! Už stylem hudby se tyto dvě skupiny tak liší, že by ještě před 1,5 rokem nikdo nevěřil, že si navzájem můžou být tak silnými konkurenty. Teď už je to, ale více než 1 rok co se tyto dva boybandy navzájem vyhazují ze špiček hitparád a přebírají si různé ceny, ať už z televizních show nebo magazínových ocenění! Časem se ale ukáže, jaká z těchto dvou velmi úspěšných skupin doopravdy zvítězí a udrží se na hudebním poli déle.

Backstreet Boys

Backstreet Boys Backstreet Boys několik let působili jako číslo jedna na hudebním poli. A jsou tu stále? Po jejich 4 letech pauzy jsou Backstreet Boys znovu zpět. Teď je tady ovšem ale další skupina, která hned se svým prvním singlem Maria porazila i neporazitelné Backstreet Boys singly! Ukradli US5 Backstreet Boys jejich show? V tisku se spekuluje, zda-li se již US5 nestali BSB nástupníky. Ale jak je nahradí? Už někdy někdo zbožňoval nějakou skupinu tak, jako právě Backstreet Boys? Před objevením US5 byla odpověd jasná, ale uvidíme, jak to půjde.

Overground

Overground O klučičí skupině Overground nebylo dlouhou dobu slyšet, nicméně se znovu objevili a přišli s tímto sdělením: "Kde jsme my, tam vydrží US5 maximálně 1 rok!". Co bylo ale smyslem této věty, nikdo neví. Hit NO.1 pro Overground napsal před časem právě Jay (US5)! Je sice pravda, že Overground a US5 se věnují stejnému stylu hudby, ale US5 se stále ve všech hudebních žebříčkách udržují výše a déle! A nakonec Overground se se svým úspěchem můžou chlubit v Německu, zatímco US5 i po celé Evropě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama